Kategorie

.

Egzotyczny prezent rzeźba maska sił natury (wb-1-1-138-3)

278
Producent: WYSPA JAVA
Dostępność:
dostępny dostępny
szt.
Cena netto: 24,39 zł 35,00 zł30,00 zł

Wymiary: 21cm x 17cm x 9cm  (WB-1-1-138-3)

Cena nie zawiera skrzyneczki. Cena za skrzynkę wynosi 35 zł.

Jeśli szukają Państwo oryginalnego i unikalnego prezentu doskonałego na każdą okazję dla swoich bliskich znajomych lub dla klientów to są Państwo w odpowiednim miejscu.
Ta wyjątkowa maska wykonana z wysokiej jakości egzotycznego drewna będzie ozdobą każdego domu czy mieszkania.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY NASZYCH PRODUKTÓW:


 -WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEDMIOTY ZOSTAŁY WYKONANE CAŁKOWICIE RĘCZNIE (RĘCZNIE RZEŹBIONE I RĘCZNIE MALOWANE),

 -CAŁOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW WYKONANO MAJĄCĄ DŁUGĄ TRADYCJĘ TECHNIKĄ BATIKOWĄ (NAKŁADANIE CIENKICH WARSTW WOSKU I FARBY – EFEKT KOŃCOWY W DOTYKU PRZYPOMINA ATŁAS). CZĘŚĆ PRODUKTÓW WYKONANYCH W BATIKU JEST DODATKOWO POLAKIEROWANA,

 -PRZEDMIOTY ZOSTAŁY WYTWORZONE PRZEZ NAJWYŻSZEJ KLASY ARTYSTÓW INDONEZYJSKICH (WYSPA BALI WYSPA JAVA),

 -ŚREDNI CZAS WYTWORZENIA JEDNEJ MASKI WYNOSI OKOŁO 7 DNI, A MNIEJSZEGO PRZEDMIOTU (NP. SŁONIA) 2-3 DNI, 

 -WYROBY ZOSTAŁY WYTWORZONE Z NAJLEPSZEGO GATUNKOWO DREWNA EGZOTYCZNEGO (DREWNO TO DOSKONALE ZACHOWUJE SIĘ W NASZEJ STREFIE KLIMATYCZNEJ),

 -POSIADAMY SWOJĄ SZKOŁĘ BATIKU NA TERENIE WYSPY BALI (INDONEZJA),  A NASI ARTYŚCI SĄ PROMOWANI PRZEZ FIRMĘ NATIONAL GEOGRAPHIC,

 -NASZA FIRMA ZAPEWNIA, IŻ WSZYSTKIE OFEROWANE PRODUKTY NIE SĄ WYTWARZANE PRZEZ DZIECI ORAZ OSOBY MAŁOLETNIE,

 -BENEFICO POSIADA EKSKLUZYWNE UMOWY WYŁĄCZNOŚCI NA WSZYSTKIE OFEROWANE ETNOGRAFICZNE PRODUKTY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY - NIE ZNAJDZIECIE WIĘC PAŃSTWO TEJ RANGI PRODUKTÓW NA OBSZARZE UE,

 -PRZEDMIOTY DOSKONALE NADAJĄ SIĘ NA ORYGINALNY PREZENT - UPOMINEK DLA KAŻDEGO I NA KAŻDĄ OKAZJĘ,

 -PRZEDMIOTY BĘDĄ UNIKALNĄ DEKORACJĄ KAŻDEGO WNĘTRZA I NADADZĄ MU PRAWDZIWIE EGZOTYCZNY CHARAKTER,

 -PRZEDMIOTY POZA WALORAMI ESTETYCZNYMI POSIADAJĄ BOGATĄ SYMBOLIKĘ ORAZ ZNACZENIE EZOTERYCZNE,

 -WSZYSTKIE NASZE MASKI I JASZCZURKI POSIADAJĄ SPECJALNY UCHWYT DO ZAWIESZENIA NA ŚCIANIE, A FIGURKI MOGĄ BYĆ USTAWIONE W DOWOLNYM MIEJSCU,

Maski wytwarzane w Indonezji tak jak w przeszłości tak i teraz pełnią różne funkcje i starają się coś zakomunikować. Jedne są wyrazem łączności z przodkami, inne zapewniają pomyślność i harmonię w życiu osobistym, jeszcze inne chronią przed złem ludzi i demonów. Jest też grupa masek, których posiadanie sprzyja pomnażaniu bogactw materialnych i daje wielką moc osobie, która ma je w swoim otoczeniu.Symbolika maski:


Maski, które są używane w ceremoniach religijnych mają w sobie wielką koncentrację mocy i muszą być traktowane bardzo ostrożnie. Maski używane w tańcach i przedstawieniach, nawet jeśli nie były poświęcone posiadają w sobie dużo energii i trzeba je traktować z wielką ostrożnością i szacunkiem.

Ta maska ma formę dekoracyjną, ale ma swój odpowiednik wykorzystywany w przedstawieniach tanecznych (posiada więc także duże zasoby energii).

Maska ta (zwana też strażnikiem snów) przedstawia twarz jednego z królów indonezyjskich władającego królestwem Singhasari na Javie.

Symbolika korony na masce:
Korona symbolizuje bóstwo, uroczystość, słońce, światło, ogień, oświecenie, piękno, życie, nieśmiertelność, godność, chwałę, ambicję, honor, zwycięstwo, nagrodę, dumę, wyższość, pomyślność, splendor i bogactwo. Korona wiąże się ściśle z drzewem – z różnymi gatunkami drzew, z gałązkami i liśćmi (pochodzenie korony od wieńca roślinnego).

Drewno używane do wykonania masek to najczęściej: heban, drewno tekowe, mahoń, sandałowe, akacjowe oraz inne miejscowe gatunki drzew.


Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą handlową to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Prosimy zadzwonić lub wysłać maila.