Kategorie

.

Maska namaszczonego władcy (wb-1-1-4b-3)

618
Producent: WYSPA JAVA
Dostępność:
dostępny dostępny
szt.
Cena netto: 21,14 zł 29,00 zł26,00 zł

Wymiary: 17cm x 9cm x 22cm  (WB-1-1-4B-3)

Cena nie zawiera skrzyneczki. Cena za skrzynkę wynosi 35 zł.

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ CZY DOKONAĆ ZAKUPU TO POŚWIĘĆ KILKA SEKUND NA PRZECZYTANIE ZALET TEGO PRODUKTU:


-PRZEDMIOT ZOSTAŁ WYTWORZONY CAŁKOWICIE RĘCZNIE (RĘCZNIE RZEŹBIONY I RĘCZNIE MALOWANY),

-ŚREDNI CZAS WYTWORZENIA JEDNEJ MASKI WYNOSI OKOŁO 7 DNI, A MNIEJSZEGO PRZEDMIOTU (NP. SŁONIA) 2-3 DNI,

-PRZEDMIOT ZOSTAŁ WYTWORZONY PRZEZ NAJWYŻSZEJ KLASY ARTYSTÓW W INDONEZJI (WYSPA BALI WYSPA JAVA),

-PRZEDMIOT ZOSTAŁ WYTWORZONY Z NAJLEPSZEGO GATUNKOWO DREWNA EGZOTYCZNEGO (NIC SIĘ Z NIM NIE DZIEJE NAWET PO WIELU LATACH W NASZEJ STREFIE KLIMATYCZNEJ),

-PRZEDMIOT DOSKONALE NADAJE SIĘ NA ORYGINALNY PREZENT DLA KAŻDEGO I NA KAŻDĄ OKAZJĘ,

-PRZEDMIOT BĘDZIE UNIKALNĄ DEKORACJĄ KAŻDEGO WNĘTRZA I NADA MU PRAWDZIWIE EGZOTYCZNY CHARAKTER,

-PRZEDMIOT POZA WALORAMI ESTETYCZNYMI POSIADA BOGATĄ SYMBOLIKĘ ORAZ ZNACZENIE EZOTERYCZNE,

-WSZYSTKIE NASZE MASKI I JASZCZURKI POSIADAJĄ SPECJALNY UCHWYT DO ZAWIESZENIA NA ŚCIANIE, A FIGURKI MOGĄ BYĆ USTAWIONE W DOWOLNYM MIEJSCU,

-WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYKONANE SĄ- MAJĄCĄ DŁUGĄ TRADYCJĘ- TECHNIKĄ BATIKOWĄ (NAKŁADANIE CIENKICH WARSTW WOSKU I FARBY – EFEKT KOŃCOWY W DOTYKU PRZYPOMINA ATŁAS). CZĘŚĆ PRODUKTÓW WYKONANA JEST SAMYM BATIKIEM, A CZĘŚĆ JEST DODATKOWO POLAKIEROWANA,

-NASZA FIRMA POSIADA EKSKLUZYWNE UMOWY WYŁĄCZNOŚCI NA WSZYSTKIE OFEROWANE PRODUKTY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY - NIE ZNAJDZIECIE WIĘC PAŃSTWO TAKICH PRODUKTÓW W TAK NISKIEJ CENIE W ŻADNYM SKLEPIE ORAZ GALERII NA TERENIE CAŁEJ EUROPY,

-NASZA FIRMA POSIADA SWOJĄ SZKOŁĘ BATIKU NA TERENIE WYSPY BALI (INDONEZJA),

-NASZA FIRMA ZAPEWNIA, IŻ WSZYSTKIE OFEROWANE PRODUKTY NIE SĄ WYTWARZANE PRZEZ DZIECI ORAZ OSOBY MAŁOLETNIE,

Jeśli szukają Państwo oryginalnego i unikalnego prezentu doskonałego na każdą okazję dla swoich bliskich znajomych lub dla klientów to są Państwo w odpowiednim miejscu.
Ta wyjątkowa maska wykonana z wysokiej jakości egzotycznego drewna będzie ozdobą każdego domu czy mieszkania.

Maski wytwarzane w Indonezji tak jak w przeszłości tak i teraz pełnią różne funkcje i starają się coś zakomunikować. Jedne są wyrazem łączności z przodkami, inne zapewniają pomyślność i harmonię w życiu osobistym, jeszcze inne chronią przed złem ludzi i demonów. Jest też grupa masek, których posiadanie sprzyja pomnażaniu bogactw materialnych i daje wielką moc osobie, która ma je w swoim otoczeniu.


Symbolika maski:

Maski, które są używane w ceremoniach religijnych mają w sobie wielką koncentrację mocy i muszą być traktowane bardzo ostrożnie. Maski używane w tańcach i przedstawieniach, nawet jeśli nie były poświęcone posiadają w sobie dużo energii i trzeba je traktować z wielką ostrożnością i szacunkiem.

Ta maska ma formę dekoracyjną, ale ma swój odpowiednik wykorzystywany w przedstawieniach tanecznych (posiada więc także duże zasoby energii).

Maska ta (zwana też strażnikiem snów) przedstawia twarz jednego z królów indonezyjskich władającego królestwem Singhasari na Javie.

Symbolika korony na masce:
Korona symbolizuje bóstwo, uroczystość, słońce, światło, ogień, oświecenie, piękno, życie, nieśmiertelność, godność, chwałę, ambicję, honor, zwycięstwo, nagrodę, dumę, wyższość, pomyślność, splendor i bogactwo. Korona wiąże się ściśle z drzewem – z różnymi gatunkami drzew, z gałązkami i liśćmi (pochodzenie korony od wieńca roślinnego).
Drewno używane do wykonania masek to najczęściej: heban, drewno tekowe, mahoń, sandałowe, akacjowe oraz inne miejscowe gatunki drzew.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą handlową to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Prosimy zadzwonić lub wysłać maila.