MONUMENTALNY BOGATO ZDOBIONY MIECZ KRÓLA SALOMONA repliki broni białej (586.2)

  • Cena netto: 852,85 zł 1 049,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze, Płatność przelewem, Przelewy24, Szybki przelew- przelewy 24.pl

Produkt wysyłamy w ciągu 48h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 48 godzin.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

UWAGA!!!  WYSYŁKA TEGO MODELU BĘDZIE MOŻLIWA OK 30.10.2020

 

MONUMENTALNY BOGATO ZDOBIONY MIECZ KRÓLA SALOMONA

Monumentalny miecz króla Izraela – Salomona. Za lata rządów Salomona, jako króla Izraela uznaje się 970-931 p.n.e. Słynął ze swojej wielkiej mądrości, znany jest głównie z Biblii – z Pierwszej Księgi Królewskiej oraz Drugiej Księgi Kronik. Podtrzymywał dobre stosunki z Fenicją i Egiptem. Wybudował pierwszą Świątynię Jerozolimską.

Dane techniczne:

Długość: 121 cm
Waga: 3,2 kg

Głownia wykonana z wysokowęglowej, chromowanej stali. Rękojeść srebrna z jelcem dekorowanym na ramionach dwoma sfinksami oraz po środku ornamentem w postaci mitycznej menory i Gwiazdy Dawida. Rękojeść owinięta czarną skórą i wzmocniona ornamentowanym, stalowym pierścieniem. Wydatna głowica, pozłacana, z dużą Gwiazdą Dawida wygrawerowaną po środku.

 

UWAGA - PRODUKT JEST WYKONYWANY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE W HISZPAŃSKIM ZAKŁADZIE  PŁATNERSKIM (TEN WYJĄTKOWY PRODUKT JEST WYTWORZONY CAŁKOWICIE RĘCZNIE Z WYSOKOWĘGLOWEJ STALI TOLEDAŃSKIEJ, KTÓRA CENIONA JEST ZA BARDZO DOBRĄ JAKOŚĆ).

 (586.2)

Prezentowany model jest wierną repliką oryginału. Miecz nie jest naostrzony ani przystosowany do ostrzenia. Ostrze wykonane jest ze stali toledańskiej pokrytej chromem.

 

  Producent: HISZPAŃSKI ZAKŁAD PŁATNERSKI

 

 Materiał:

wysokowęglowa stal toledańska