Rewolwer PYTHON MAGNUM USA 1955r. 1050

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8109
  • Producent: Denix
  • Kod producenta: 8435089710502
  • Dostępność: DOSTĘPNY DOSTĘPNY

  • Historia ceny
  • Cena netto: 365,04 zł 449,00 zł
  • szt.
  • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze, Płatność przelewem, Przelewy24, Szybki przelew- przelewy 24.pl

Produkt wysyłamy w ciągu 48h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 48 godzin.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Rewolwer PYTHON MAGNUM USA 1955r. 1050

Replika dekoracyjna

Reprodukcja rewolweru, wykonana z metalu z symulowanym mechanizmem ładowania i strzelania oraz z obracającym się bębnem.

Python to rewolwer podwójnego działania, skalibrowany do potężnego naboju .357 Magnum. Znany również jako „Combat Magnum”. Po raz pierwszy został zaprezentowany w 1955 roku i skierowany był do segmentu luksusowych rewolwerów. Jest uznanym rewolwerem ze względu na swoją precyzję, płynny skok i solidną konstrukcję.

Niektórzy kolekcjonerzy broni palnej i pisarze, tacy jak Jeff Cooper, Ian V. Hogg, Chuck Hawks, Leroy Thompson i Renée Smeets, opisali Pythona jako jeden z najlepszych rewolwerów, jakie kiedykolwiek powstał.

Naszą cenna reprodukcja pojawia się w grach wideo, takich jak ResidentEvil, Grand Theft Auto, Naughty Dog czy Half-Life, a także w seriach takich jak The Walking Dead, w których znajduje się główna broń Ricka Grimesa!

W PEŁNI DZIAŁA MECHANIZM PRZEŁADUNKU. MOŻNA NACISNĄĆ SPUST I ODDAĆ TZW SUCHY STRZAŁ (CHODZI O POKAZANIE JAK HISTORYCZNIE DZIAŁAŁ MECHANIZM W TYM MODELU)

Producent: Denix

Wymiary:

Długość całkowita: ok 31 cm

Waga: ok 1 kg

Materiały:

elementy metalowe ze stopu cynku i aluminium

Okładziny z tworzywa sztucznego

 

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.

 

Cena nie obejmuje stojaka widocznego na zdjęciach.