Obrzyn dwururka amerykańska eua 1881r (1114)

690
Producent: Denix
Dostępność:
DOSTĘPNY DOSTĘPNY
szt.
Cena netto: 463,41 zł 570,00 zł

WYOBRAŹ SOBIE JAK TA PIĘKNA REPLIKA UDEKORUJE TWOJE WNĘTRZE.

WYOBRAŹ SOBIE PEŁNE PODZIWU I ZAZDROŚCI MINY TWOICH ZNAJOMYCH.

WYOBRAŹ SOBIE JAKĄ RADOŚĆ MOŻESZ SPRAWIĆ TAKIM PREZENTEM OBDAROWANEJ OSOBIE.

  
(1114)

materiał:
stop cynku i aluminium oraz drewno


Producent: Denix Hiszpania

długość 52,5cm
waga 1,9kg

To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika, której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale).

Obie lufy nie są zalane. Działa mechanizm rozładowujący (łamany).

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.


Poniżej kilka danych technicznych:


"Obrzyn – myśliwska lub bojowa broń palna strzelająca nabojami myśliwskimi. Jest to strzelba z sztucznie skróconą lufą (spotykane również obrzyny z obciętą kolbą) w celu zmniejszenia jej rozmiarów (broń traci na celności i zwiększa się rozrzut śrutu co powoduje mniejszy zasięg). Często taką modyfikację stosują kłusownicy by łatwiej ukryć broń.

Pod względem konstrukcji obrzyny można podzielić tak jak strzelby na:

jednolufowe:
jednostrzałowe (pojedynki)
powtarzalne
samopowtarzalne
dwulufowe (dubeltówki) "1.

1-Obrzyn [online]. Wikipedia : wolna encyklopedia, 2009-05-21 08:58Z [dostęp: 2009-07-14 11:56Z]. Dostępny w Internecie: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Obrzyn&oldid=17130582