Strzelba dwururka amerykańska Wyatt Earp EUA 1881r.-dubeltówka (1115)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 689
  • Producent: Denix
  • Kod producenta: 8435089711158
  • Dostępność: DOSTĘPNY DOSTĘPNY

  • Historia ceny
  • Cena netto: 665,85 zł 819,00 zł
  • szt.
  • Paypal, Płatność gotówką przy odbiorze, Płatność przelewem, Przelewy24, Szybki przelew- przelewy 24.pl

Produkt wysyłamy w ciągu 48h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 48 godzin.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

WYOBRAŹ SOBIE JAK TA PIĘKNA REPLIKA UDEKORUJE TWOJE WNĘTRZE.

WYOBRAŹ SOBIE PEŁNE PODZIWU I ZAZDROŚCI MINY TWOICH ZNAJOMYCH.

WYOBRAŹ SOBIE JAKĄ RADOŚĆ MOŻESZ SPRAWIĆ TAKIM PREZENTEM OBDAROWANEJ OSOBIE.

(1115)

materiał:
stop cynku i aluminium oraz drewno


Producent: Denix Hiszpania

długość 89cm
waga 2,6kg

To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika, której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale).
 Obie lufy nie są zalane. Działa mechanizm rozładowujący (łamany).

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej w naszym sklepie stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.


Poniżej kilka danych technicznych:


"Wyatt Berry Stapp Earp (ur. 19 marca 1848 w Monmouth, Illinois; zm. 13 stycznia 1929 w Los Angeles) – farmer, szeryf, karciarz, właściciel salonu, poszukiwacz złota, łowca bizonów, jeden z najsłynniejszych na Dzikim Zachodzie rewolwerowców. Zasłynął szczególnie z strzelaniny w O.K. Corral, w której brali również udział Doc Holliday oraz bracia Wyatta, Virgil i Morgan.

Wyatt Earp stał się bohaterem licznych filmów (np. z 1994 roku), biografii oraz powieści.

Swoją drogę życiową opowiedział dopiero w wieku 80 lat pisarzowi Stuartowi N. Lake, który następnie napisał książkę pt. "Wyatt Earp, Frontier-Marshal", która uczyniła z Earpa legendę, trwającą aż do dziś"1.

1-Wyatt Earp [online]. Wikipedia : wolna encyklopedia, 2010-01-27 13:56Z [dostęp: 2010-01-27 17:33Z]. Dostępny w Internecie: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Wyatt_Earp&oldid=20122861

H
Henryk
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

replika wykonana jak widać z dużą dbałością o szczegóły jak w orginale, zakupiłem właśnie tą strzelbę i jestem bardzo zadowolony, przy porożu na ścianie idealnie pasuje jak orginalna strzelba,polecam wszystkim ten sklep,towar dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem,miła obsługa i szybka dostawa
Recenzja potwierdzona zamówieniem.